Fabrika ve Şantiyeler İçin Özel Güvenlik Hizmeti

 

Fabrikalar özellikle yüzey alanı ve çalışan yoğunluğu sebebiyle özel güvenlik faaliyet alanlarında önemli bir yere sahiptir. Gerek fabrika içerisinde bulunan demirbaşların korunması gerek giriş çıkışlardaki kontrol ve denetimin sağlanması gerekse acil durumlarda ilk gerekli müdahalenin yapılması konusunda, fabrika yönetimlerinin özel güvenlik şirketlerinden destek alması ve güvenlik hizmetlerini sağlama konusunda yetki devretmesi önemli bir gereksinimdir. 

Özellikle yüzey alanının genişliği sebebi ile fabrika ve şantiyelerde, gece vardiyası denetimlerinin kontrollü ve sıkça gerçekleştirilmesi ve beraberinde harekete duyarlı kameralarla hizmet verilen alanın sürekli olarak izlenmesi, güvenlik hizmetini doğru ve kontrollü sağlamak konusunda oldukça önemli bir husustur. Bu hususta hizmet verilecek alanda kurulacak kamera sisteminde kör nokta bırakılmaması ve teknolojinin yakından takip edilerek değişen ve gelişen sistemlerin müşteriye temin edilmesi görmezden gelinemeyecek kadar önemli bir konudur.

Yalnızca gelişen teknolojiye ayak uydurmakla bitmeyen özel güvenlik sistemlerinde asıl önemli konu sahada faaliyet gösteren özel güvenlik personelinin doğru ve kalifiyeli elemanlar arasından seçilmesi ve idari personellerden oluşan merkez ekibin, saha personelleri ile koordineli çalışmasıdır. Böylece olası bir olumsuzlukta iş yükü yalnızca saha personelinin omzuna kalmaz ve merkez ekip içerisinde görev alan personeller de müdahale konusunda gerekli adımları atabilir.

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak sizler için yurt dışından özel olarak getirdiğimiz ve özellikle gece vardiyalarında çalışan personelleri görüntülü ve sesli olarak takip etmemizi sağlayan Akıllı Personel Takip ve Merkez Çevrimiçi Sistem sayesinde, bu konudaki tüm hizmetleri eksiksiz karşılıyor ve sistemsel açık oluşma ihtimalini minimalize ediyoruz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde kalitemizi ortaya koyuyor ve marka farkımızı gözler önüne sererek sizler için çıktığımız bu yolda, bir kez daha en değer verdiğimiz unsurun güveninizi sağlama ve mutluluğunuzu paylaşma olduğunu hatırlatmaktan gurur duyuyoruz.

 

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62