Tarihçe

  • RO GROUP Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. ve RO GROUP Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. iki grup firması olarak; yaklaşık 20 yıla yakın "özel güvenlik, temizlik, bina - site - apartman yöneticiliği" sektörlerinde edinilen bilgi ve birikimi; güçlü sermaye ve bordrolama tecrübesi, titiz insan kaynakları yönetimi, doğru risk değerlendirmelerini doğru zamanda yapma becerisiyle harmanlayarak faaliyette olduğumuz sektörlerde ciddi, güvenilir ve kurumsal bir alternatif olmak üzere kuruldu.
  • Özel Güvenlik Hizmetleri'nin yanı sıra Temizlik hizmetleri, Danışma - Yönlendirme - Gözetim Hizmetleri dâhil olmak üzere; İstanbul ve Ege Bölgesi ağırlıklı Türkiye'de birçok projeye imza attık ve halihazırda yüzlerce noktada personellerimiz görev başındalar.
  • Mevcut ve eski çalışanlarımız dahil olmak üzere bugüne kadar binlerce istihdam ettiğimiz çalışanlarımızla hiçbir hukuki ihtilafa düşmedik. Tüm personellerimizin özlük haklarından doğan yükümlülüklerimizi tam ve zamanında yerine getirdik.
  • Hizmet verdiğimiz tüm kurumlarda sözleşmelerimizin uzatılma oranı %94 oldu. Biz, özel güvenlik hizmeti ve diğer hizmetlerimizde istikrara ve dürüstlüğe önem verdik.
  • Sadece Özel Güvenlik Hizmetleri ile değil bina, tesis yönetim firmaları arasında da sağlam bir yerdeyiz. Birçok site yönetimi faaliyetini gerçekleştiriyoruz.

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62