Şirket Vizyonu

Başarıya giden yollarda her şey mubah değildir.
Yönetimimiz, idari çalışanlarımız ve sahada firmamız adına hizmet görev personellerimiz ile birlikte yaptığımız her işte önce dürüst, doğru ve güveniliriz. Şirket kültürü olarak biz; her türlü yasal ve akdi yükümlülüklerimizi zamanında ve eksiksiz   yerine getirmeyi ,  zorunlu olmadıkça  hiçbir kurum ve kuruluşla hiçbir uyuşmazlığa girmemeyi ilke edinmiş ve başarıya giden yollarda her şeyin mubah olmadığını kabul etmişizdir. Edindiğimiz bu kültür, aleyhimize de olsa doğruyu söylemeyi gerektirir.

Sadece kendimize değer yaratmaya çalışmıyoruz.
Çalışmalarımızın sonucu elde ettiğimiz maddi – manevi değerleri sadece şirketimiz, ortaklarımız ya da çalışanlarımızın menfaatine harcamıyoruz. Sosyal sorumluluk –değerlerimizi bizden başkaları ile de paylaşmak- bizim öncelikle ilkelerimiz arasındadır.


Yasal Uyum
ROGROUP Güvenlik ve Koruma Hizmetleri A.Ş. ve ROGROUP Tesis Yönetimi ve İnsan Kaynakları A.Ş. faaliyet içinde bulunduğu sektörlerin düzenleyicisi olduğu yasal kurumlara, tüm mevzuata ve ticari teamüllere tam uyumu hedef kabul etmiş ve bu gaye için ileride olabilecek tüm yatırımları yapmayı görev bilir.

Yasal Yükümlülüklerini eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz.
ROGROUP A.Ş. firmaları çalışanlarının ücretlerinden kaynaklanan “sosyal güvenlik kurumu (SGK)” primlerini, gelir vergisi stopajlarını (muhtasar) ve faaliyetlerinden doğan KDV ve diğer vergi çeşitlerini tam ve zamanında öder. Müşterlerine her ay bağlı bulunduğu vergi dairesine ve Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’na borcu olmadığına dair yazıları gönderir.

Teknoloji Kullanma
Güvenlik alanında Özel giyimli , profesyonel eğitimli ve donanımlı olan güvenlik personelleri ile sizlere her türlü projelerinizde can ve mal güvenliğinin sağlanması , tehdit ve rizikoların önlenmesinde sınırsız güvenlik hizmeti vermektedir.

Şirket prensibimiz : Bilinçsiz ve hantal bir büyüme yerine profesyonel , nitelikli ve konumunda uzman bir kadro ve güvene dayalı bir hizmet anlayışı ile hareket etmektir.

Görevimiz : Modern ve profesyonel bir bakış açısı ile sizlere özel güvenlik olarak en iyi hizmeti sunmaktır

 

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62