Kongre Seminer Fuar ve Konser Organizasyonları İçin Özel Güvenlik Hizmeti

 

Güvenlik ihtiyaçlarının arttığı, önlemlerin sıklaştırıldığı fuar, konser, kongre, seminer ve toplantı gibi faaliyet alanlarında duyulan özel güvenlik hizmetlerini karşılama noktasında, Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. olarak biz varız. 

Fuar ve Konser alanlarının güvenliğini sağlamak birçok özel güvenlik firması için oldukça meşakatli ve korkutucu bi iş olmakla beraber; alan genişliği, kişi sayısının çokluğu, giriş çıkış denetimi gibi faktörler de bu konuyu zorlaştıran etkenler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple hem güvenlik personellerinin iş akışında yoğunluk meydana gelmekte hem de bu personellerde oluşan yorgunluk dikkat eksikliğine sebep olarak hata payını arttırmaktadır. Bu da istenmeyen durumların meydana gelmesine sebep olabilmekte ve müşterilerin güveninin sarsılmasında rol oynamaktadır.

Aynı şekilde toplantı, seminer ve kongre gibi güvenliğin sağlanması konusuna büyük önem verilen organizasyonlarda da konuşmacıların ve misafirlerin güvenliğini sağlama noktasında; giriş çıkış denetimi, K-9 ekipleri ile patlayıcı madde kontrolü, dinleme faaliyetlerinin önüne geçmek ve bilgi güvenliğini sağlamak konusunda alınacak tedbirler için özel güvenlik şirketleri aracılığı ile özel güvenlik personel tahsisi bir gereksinim haline gelmiştir.

Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. kısa süreli ve toplu organizasyonlarda da güvenilirliğini kanıtlayarak en çok tercih edilen markalardan biri olmuş; kurumsal yapısı, personel kalitesi ve özel güvenlik metotları ile bu konuda da rakiplerine fark atacak bir konuma erişerek müşterilerine güven veren bir özel güvenlik şirketi haline gelmiştir.

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62