Alışveriş Merkezleri ve İş Merkezleri İçin Özel Güvenlik Hizmeti

 

Alışveriş ve iş merkezleri; insanların oluşturduğu yoğun kalabalığın doğurduğu hırsızlık, ihmallerden kaynaklı oluşabilecek yangın gibi sebeplerin önüne geçme konusunda özel güvenlik hizmetine en çok gereksinim duyulan alanlardan bazılarıdır. Aynı zamanda alışveriş ve iş merkezlerinin kat sayısı ve yüzey alanının büyüklüğü gibi faktörler de göz önüne alındığında bu alanların, personel sayısı ve özel güvenlik tedbir yoğunluğu konusunda oldukça titiz davranılması gereken yerler olduğu da görmezden gelinmeyecek bir gerçektir.

Özellikle giriş ve çıkış kontrollerini sağlama noktasında titiz bir çalışma gerektiren alışveriş merkezleri ve iş merkezlerinin güvenliğini sağlamak, özel güvenlik şirketleri için oldukça zor ve önemli bir husustur. Bu hususu sağlama konusunda özel güvenlik şirketleri tarafından öncelikle teknoloji yakından takip edilmeli ve iyi eğitim almış doğru bir güvenlik personel kadrosu oluşturulmalıdır. Bununla birlikte doğru ve titiz bir çalışma yöntemiyle, hizmet verilecek alanda gerekli güvenlik risk analizi uzman ekiplerce yapılmalı ve oluşabilecek her türlü tehlike göz önünde bulundurularak kusursuz bir sistem kurulmalıdır.

Alışveriş merkezleri ve iş merkezlerinin güvenliğini sağlama noktasında önde gelen ve en çok tercih edilen özel güvenlik şirketlerinden biri olarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlama hedefiyle çıktığımız bu yolda her zaman kendimizi geliştiriyor ve en yeni güvenlik sistemlerini yakından takip ediyoruz. Sizler sayesinde özellikle insanların yoğun bir kalabalık oluşturduğu alışveriş ve iş merkezlerinde ilk tercih edilen marka haline geliyor ve sizlerden aldığımız güç ile özel güvenlik sektöründe daha sağlam adımlarla ilerliyoruz. 

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62