temizlik hizmeti

Temizlik Hizmeti

RO Group |

Profesyonel Temizlik Hizmetleri
Temizlik çok önemli olmakla birlikte, temizlenecek yerin özelliğine göre çoğu zaman profesyonel bir çalışma gerektirmektedir. Uzman ekipler ve kullandıkları yöntemler, temizlik konusunda gerçekten çok büyük önem taşımaktadır. Geniş alanlar, çalışma ortamları ve özel mekânlar başta olmak üzere, kamuya açık alanların da düzenli bir şekilde temizlenmesi gerçekten önemlidir. Bu konuya hem sağlık açısından avantajları ile hem de çevresel açıdan görüntü farklılığı ile yaklaşmak daha mantıklıdır. 

Yaşam Mekânlarında Temizlik 
Ev ve ofis koltuk yıkama hizmetleri, son derece kaliteli makinelerle yerinde temizlik hizmetlerini ayağınıza getiren bir çalışmadır. Hem araçlar hem de uzman ekibin profesyonel çalışma anlayışı, yaşam mekânınızın daha temiz olmasına katkı sağlamaktadır. Sert zemin bakım ve cilalama işlemleri ise yine bu mekânların çok daha güzel görünmesine ve ışıltılı olmasına katkı sağlamaktadır. Binaların dış cephe ve cam temizlikleri yine kapsamlı ve özel ekipman gerektirmektedir. Aynı şekilde deneyimli ekiplerin buralarda ortaya koyduğu hizmet başarısı, insanların daha sağlıklı temiz ve ferah mekânlarda yaşamasına katkı sağlamaktadır. 

İş ve Çalışma Ortamlarındaki Temizlik 
Bu konuda aklımıza ilk gelen seçenek, fabrikalar ve şirketlere yapılan endüstriyel temizlik desteğidir. Makineler, çalışma sistemleri ve alanlar, özel bir ekip ve ekipman kalitesi gerektirmektedir. Bazı alanlar çok hassas özelliklere sahip olduğu için,  temizlik konusunda işletme ve kurumsal yapılara çok özel çalışma gerekmektedir. Banka şube temizlikleri, ofis ortamındaki bilgi beceri ve ekipman kalitesini gerektirmektedir. Temizlik ekiplerinin bu konudaki deneyimi elbette ki önemlidir. Ofis ve site temizlik hizmetinde olduğu gibi, donanımlı bir ekip ve işini bilen uzman elemanlar, temizlik konusunda çok daha profesyonel bir çalışma ortaya koymaktadırlar. İş bölümü ve ekip çalışmasının da önemini unutmamak gerekir.

Çevre ve Kurumsal Alanlarda Temizlik Hizmeti 
Okul ve benzeri kurumsal yapılarda temizlik için yüksek performans gerekmektedir. İşi sadece profesyonel temizlik olan elemanlardan oluşmuş olan ekipler, hem ne yaptığını bilir hem de temizlik konusunda size önemli avantaj sağlarlar. Tamamen ne yaptığını bilen ve nasıl çalışması gerektiği konusunda yeterince bilgi altyapısına sahip olan temizlik elemanları, temizlik sektörünün en güvendiği unsurlardan biridir. Aynı şekilde bu iş için tercih edilen ekipman kalitesi ve deterjan konusundaki tercihler de çok büyük önem taşımaktadır. Son derece kısa zamanda uzman ekiplerin başarısıyla beraber, geniş alanlar, iş ortamları ve aklınıza gelecek her yerde uzman temizlik ekibinin yaptığı çalışmalar, çok daha sağlıklı sonuç vermektedir.

 


Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62