ozel guvenlik firmasi

Özel Güvenlik Hizmetleri

RO Group |

Özel Güvenlik Şirketleri İçinde Yeni, Güçlü Ve Kurumsal Hizmetleri ile Farklı Bir Soluk.

Globalleşen dünya ve gelişen teknoloji, beraberinde kişiler ve kurumlar için tehdit oluşturmaya başlamış ve insanlar can ve mal güvenliğini sağlamak için güvenlik hizmetini keyfi bir ihtiyaçtan ziyade zorunlu bir gereksinim olarak görmeye başlamıştır. Bu noktada güvenlik tehdidi duyan herkese hizmet vermek için yola çıkan Ro Group Özel Güvenlik ve Tesis Yönetimi A.Ş. ailesi olarak bizimle kendinizi hiç olmadığınız kadar güvende hissedebilirsiniz. En üst düzey güvenlik sağlama konusundaki çalışmalarımız ve üstlendiğimiz görevlerde gösterdiğimiz performans ve elde ettiğimiz başarı ile, sizler için hem güvenli bir ortam oluşturuyor hem de bireylerin güvenliğini en uygun koşullarda sağlıyoruz. Aynı zamanda güvenlik hizmetlerimizi sağlamak konusunda gerekli eğitimlerden geçmiş olan sertifikalı güvenlik personellerimiz ile size alanında en iyi personelleri tahsis etmek konusunda oldukça titiz davranıyor ve güvenlik elemanlarımızı göreve başlamadan önce birçok teste tabî tutuyoruz.

İstanbul’un önde gelen özel güvenlik firmalarından biri olarak, gerek bireysel gerekse kurumsal olarak, müşterilerimize her türlü koruma ve güvenlik hizmetini sunuyor ve sizlere gerekli güveni sağlamak adına almış olduğumuz tüm işler ve tamamlamış olduğumuz tüm projelerde üstün bir başarı sağlayarak referans listemizi oldukça sağlam tutuyoruz. Daha kaliteli hizmet sunabilmek adına teknolojiyi yakından takip ederek özel güvenlik hizmetleri için kullanılan son teknolojik sistemleri markamız için tahsis ediyor ve siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına rakiplerimizin bir adım önüne geçerek marka farkımızı ortaya koyuyoruz.

 

Bireysel ve Özel Güvenlik Hizmeti 

VIP hizmeti başta olmak üzere isteyen herkese bireysel koruma ve özel güvenlik hizmeti sağlama konusunda en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu hizmet siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda şahsa ait olabileceği gibi, özel mülkünüzün veya işletmenizin güvenliğini sağlamak konusunda da tercih edilebilir. Bu noktada merkez ekibimiz tarafından bireysel ihtiyaç ve taleplerinizi göz önünde bulundurarak sizlere özel bir çalışma programı hazırlıyor ve tüm süreci bilginiz ve isteğiniz doğrultusunda şekillendirmeye özen gösteriyoruz. 

Aynı zamanda organizasyonlar başta olmak üzere; fuar, konser ve benzeri insanların yoğun bir kalabalık oluşturduğu tüm alanlarda da marka farkımızı ortaya koyuyor ve saha ile merkez çalışanlarımız arasındaki kusursuz koordinasyonla size en kaliteli hizmeti sunmak konusunda rakiplerimiz ile aramızda fark yaratıyoruz. 

 

Kurumsal Özel Güvenlik Hizmetleri 

İş merkezi ve alışveriş merkezlerinin güvenliğini sağlama konusunda önde özel güvenlik şirketi markalarından biri olarak; faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sınır tanımıyor ve şantiye ve fabrika gibi çalışma alanlarının güvenliğini sağlamada da rol alıyoruz. Bu noktada personel sayısıyla doğru orantılı olarak uyguladığımız kampanyalarımız ve cazip fiyatlarımızla hem sizlerin hem de bütçenizin dostu olmak konusunda elimizden geleni yapıyoruz. 

Personel sayısının çoğaldığı ve devriye sisteminin gerekli olduğu tüm noktalarda önemli ve titiz bir saha çalışması yürütüyor, uzman ekiplerimiz tarafından gerekli incelemeleri yaparak sizin için en doğru ve güvenilir sistemi tarafınıza sunuyoruz. Böylelikle hiçbir riski göz ardı etmiyor ve olası tüm tehlike ve olumsuzlukları bertaraf ediyoruz. Aynı zamanda markamız adına, bu noktadaki en büyük güvencelerimizden birinin uzman ekibimiz ve deneyimli personel kadromuz olduğunu söylemekten de gurur duyuyoruz.


Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62