ozel guvenlik firmasi

Özel Güvenlik Hizmeti

RO Group |

Güvenlik tehditleri insanların en büyük sorunları arasında yer alıyor. Bu konuda oluşması muhtemel sorunları bertaraf edecek çözümler üzerinde çok dikkatli duran herkes, artık firmamızın hizmetleri ile birlikte kendini daha güvende hissedebilir. En üst düzey güvenlik sağlama konusundaki çalışmalarımız ve üstlendiğimiz bütün görevlerdeki gösterdiğimiz performans sayesinde, hem güvenli alanlar oluşturuyoruz hem de bireylerin güvenliğini en uygun koşullarda sağlıyoruz. Güvenlik konusunda sertifikalı ve oldukça bilinçli elemanlara sahibiz. 
Gerek bireysel olarak gerekse de kurumsal olarak her türlü koruma ve güvenlik hizmetlerini size sunmaktayız. Bu zamana kadar güvenliğinden sorumlu olduğumuz bütün işlerde, alnımızın akıyla görevimizi tamamlamış durumdayız. Bilinçli personelimizin düzenli yaklaşımların etkisiyle, hem de bilinçli çalışmalarıyla dikkat çekiyor. Bina ve konut güvenliğinin yanı sıra site güvenliği konusunda da insanların kendini huzur içerisinde hissedeceği hizmetler sunuyoruz. Tam donanımlı ve bilinçli ekiplerimizle birlikte özel güvenlik konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak potansiyeli sahibiz. Daha güvenli bir ortamda bulunmak isteyen herkes özel güvenlik hizmetini düşünmeli ve değerlendirmelidir.

Bireysel ve Özel Güvenlik Hizmeti 
VIP hizmeti başta olmak üzere isteyen herkese, koruma ve güvenlik konusunda en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Bu bazen bireysel olarak sizin şahsi isteğinize uygun olabilir, bazen de bulunduğunuz ev veya işyerinin güvenlik konusundaki ihtiyaçları şeklinde karşılanabilir. Kendinizi tamamen güvende hissedeceğiniz ve kafanızda en ufak bir soru işareti bile kalmayacak bir hizmet sunmaktayız. 
Organizasyonlar başta olmak üzere, insanların kalabalık nüfus oluşturduğu, havalimanları ve benzeri yerlerde de güvenlik konusunda yeterli potansiyelimiz var. Dileyen herkes, bizden bu konuda kaliteli bir hizmet talep edebilir. Uzman ekiplere sahibiz ve elemanlarımızın tamamı, güvenlik konusunda yeterlidir. 

Kurumsal Güvenlik Hizmetleri 
İş merkezleri ve alışveriş merkezinin güvenliği noktasında hizmet sunuyoruz. Şantiye ve fabrika gibi çalışma alanlarında güvenlik için biz varız. Kurumsal güvenlik ihtiyacını karşılamak için ise yeterli donanıma sahibiz. Gelişmiş personeli ile beraber koruma konusunda hizmetinizde olan firmamız, fiyatlarıyla da gerçekten cazip ve ilgi çekici sonuçlar ortaya koymaktadır.
Güvenliğinizi emanet edeceğiniz firmanın, yine güvenilir olması çok önemlidir. Güvenli bir alan oluşturup tehditlere karşı bilinçli bir şekilde çalışan ekiplerimizin yardımıyla, insanlara güvenli ve huzurlu ortamlar hazırlıyoruz. Kendini işine adamış olan ve profesyonel yaklaşımıyla fark yaratan deneyimli ve sertifikalı ekiplerimiz ise güvenlik konusundaki en büyük güvencelerimizden biridir. Kurumsal hizmetlerimizin yanı sıra, fuar, maç ve konser gibi halka açık organizasyonların da güvenliğini sağlıyoruz. 

 


Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62