bina apartman yonetimi

Bina Apartman Yönetimi

RO Group |

İnsanların ortak yaşam alanlarında sorunsuz yaşayabilmesi, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirmesi ile mümkün. Özellikle apartmanlarda ve sitelerde ikamet eden çok sayıda komşu, birbirinin hakkını korumalı ve ortak konan kararlara riayet etmelidir. Bina aidatı başta olmak üzere, temizlik ve benzer hizmetlerin yerine getirilmesi, gerçekten önemli bir zorunluluktur. Apartmanların kendi oluşturdukları yönetim unsurları bazı durumlarda yetersiz olabilir. İşte burada devreye giren bina apartman yönetim sistemi, pek çok sorunun daha oluşmadan ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. 
Güvenli bir şirket olan firmamız, bu ve benzer tüm gerekli ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi, aynı çatı altında toplanan komşularında birbiriyle iyi geçinmesi için iyi bir hizmet sunuyor. 

Bina Yönetimi Hizmetleri 
Tek bir apartmanı uzman ve işini bilen şirketimizin sistemi ile yönetmek çok daha kolay. Aidatları topluyoruz, bina gereksinimlerini belirliyoruz ve eksiksiz bir hizmet sunuyoruz. Bütün komşular eşit mesafede hizmet aldığı gibi, herhangi bir sorunun ortaya çıkmaması daha kolay ve mümkün oluyor. Pek çok insan yaşam alanlarında sorun istemediği gibi, oluşması muhtemel sorunların profesyonel bir firma tarafından ortadan kaldırılması herkes adına faydalı bir sonuç ortaya koymaktadır. 
Apartmanların muhtemel sorunlarının hepsini biliyoruz ve kolayca çözüyoruz. Sorumluluk paylaşımı noktasında tüm bina sakinlerini sorumluluklarını bilmeye davet ediyoruz. Bu şekilde hizmet verdiğimiz herkesin, sorunsuz bir binada ikamet etmesine yardımcı oluyoruz.

Site Yönetimi 
Başta yakıt olmak üzere, belli başlı bina ihtiyaçları ve sitenin genel olarak tüm gereksinimleri uzman firma tarafından belirleniyor ve toplanan aidatlarla bu ihtiyaçlar gideriliyor. Parasını ödeyen daire artık ödemeyen dairenin sorumluluğunu ve yükünü almıyor. İşte burada devreye firmamız giriyor, herkesin huzur içerisinde hizmetlerin yerine geldiği bir mekânda yaşamasına katkı sağlıyor. 

Sitelerde uzman bir şekilde yönetim gerçekleştiriyoruz. Yeni ve etkili bir yöntem olan bina ve site yönetimi noktasında firmamızı tercih ettiğiniz andan itibaren, pek çok riskin ortadan kalkacağını söyleyebiliriz. Şeffaf çalışma anlayışımız ve dürüstlük ilkemizle birlikte, toplanan paranın ve kaynak kullanımının düzenli olarak gerçekleşmesini sağlıyoruz. Her türlü organizasyon konusundaki yeterliliğimiz size daha iyi hizmet sunmamızı sağlıyor. Bina ve sitelerin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında bizim üstlendiğimiz sorumluluk ve görevle birlikte, sizin komşuluk ilişkileriniz zedelenmiyor, komşularınızla birlikte iyi ilişkiler kurmanız daha da mümkün hale geliyor. İşi uzmanına yani profesyonel olarak bu alanında çalışan firmaya vermelisiniz. Bina ve site yönetimi konusunda oldukça yeterli olup hizmetinizde olduğumuzu belirtiriz.

 


Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: +90 (216) 577 21 62