Tesis Yönetimi Hizmeti

 

Tesis Yönetimine dair neler söyleyebiliriz?

Günümüzde plaza, site, iş merkezi, fabrika, hastane gibi kuruluşların artmasıyla tesis yönetimi oldukça önem kazanmıştır. Gerek personel hacminin fazla olması gerekse müşteri yoğunlu gibi sebeplerle yönetimin profesyonel kadrolarca yürütülmesi gereği hem işleri daha kolaylaştıracak hem de bu anlamdaki verimi arttıracaktır. 

Ro Group olarak özel güvenlik hizmetimizin yanı sıra tesis yönetimi hizmetimiz ile de sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak için buradayız. Bina bakım, teknik onarım, havuz bakım, peyzaj ve bahçe düzenlemeleri, temizlik hizmeti, idari ve özel güvenlik hizmetimiz kapsamında oldukça sorumluluk sahibi çalışanlarımız ile sizlere güvenilir ve tercih edilir bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket etmekteyiz. 

Bizler Ro Group olarak istihdam ettiğimiz tüm personellerimize tesis yönetimi eğitimi vermekte, görev yerinde eğitimlerini pekiştirerek sizleri daha memnun görmek adına elimizden gelenin en iyisi yapmaktayız.

Tesis Yönetimi konusunda detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ve sizlere  kaliteden ödün vermeden sağlayacağımız hizmetler konusunda teklif isteyebilirsiniz.

İletişim: 0216 577 21 60

Küçükbakkalköy Mh. Fevzi Paşa Cd. No:45/14 Ataşehir/İstanbul

Telefon: +90 (216) 577 21 60
Faks: Array